„TURNIEJ KOSZYKÓWKI 3×3” DLA DZIECI Z ROCZNIKA 2008 I MŁODSI

Nasi uczniowie, podczas ferii zimowych nie próżnują. Brawo!!!

🏀 W dniu 18 stycznia br., w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Humniskach odbył się „Turniej Koszykówki 3×3” dla dzieci z rocznika 2008 i młodsi. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży. Był to kolejny dzień podczas ferii zimowych, w którym uczestnicy mogli spędzić miłe chwile rywalizując na sportowo. W turnieju wzięło udział 12 zespołów podzielonych na cztery grupy. W wyniku rozgrywek zespoły zajęły następujące miejsca.

1 miejsce: GÓRKI

2 miejsce: JASIONÓW dziewczynki

3 miejsce: ZSP w HUMNISKA

Po zakończeniu wszystkich pojedynków najlepsze trzy zespoły otrzymały pamiątkowe puchary. Wybrano również najlepszego zawodnika, którym został Norbert Kasprzycki z Jasionowa. W trakcie odbywania turnieju organizatorzy przeprowadzili również konkurs rzutów za 3 punkty. Zwycięzcą tego konkursu został również zawodnik z Jasionowa – Norbert Kasprzycki, który otrzymał pamiątkową statuetkę. Nagrody wręczył pracownik MOSiR – Mateusz Bober. Turniej sędziowała dwójka sędziów Panowie: Włodzimierz Pelczar oraz Dariusz Szaro.

Kierujemy podziękowania dla Pana Lucjana Czecha – Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Humniskach za udostępnienia hali sportowej.