JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI !!! – Drużyna Pierścienia z Górek

JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI – Drużyna Pierścienia z Górek.

W odpowiedzi na nominację#challengeniebieskiemotyle2021. Niepublicznego Przedszkola im. bł. Józefa Jozafata Kocyłowskiego w Pakoszówce z ogromną radością nasi najmłodsi uczniowie złapali iskierkę przyjaźni i włączyli się do akcji mającej na celu poszerzenie świadomości na temat autyzmu. PRZEKAZUJMY ISKIERKĘ PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM oraz nominujemy:

  1. OSP w Górkach;
  2. Oddział Przedszkolny- SP im. Marii Konopnickiej we Wzdowie;
  3. Oddział Przedszkolny- SP w Jasionowie;

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste.Wystarczy:
1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.comWażne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).
4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.

Trzymamy kciuki za nominowane osoby.