JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI !!!

Serdecznie dziękujemy Szkole nr1 w Przysietnicy za nominację. W ramach akcji uczniowie klasy pierwszej i drugiej z radością przyjęli iskierkę przyjaźni ubierając się na niebiesko i tworząc motylkowe prace. Do dalszych działań w ramach akcji nominujemy:

1. LKS Górki

2. Klasę 1 – SP w Trześniowie

3. Klasę 2 – SP w Zmiennicy.

Zapraszamy wyżej wymienionych do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni?

To bardzo proste.

Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).

2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.

3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.comWażne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.