FINAŁ WOJEWÓDZKI IMSZ W UNIHOKEJU

Już od kilku dni cała społeczność szkolna żyła wyjazdem naszych dziewczyn na finał wojewódzki IMSz w Unihokeju oraz co tam osiągną. No i osiągnęły IV miejsce w gronie dziewięciu uczestników.

Jadąc na turniej wiedzieliśmy, że czeka nas trudne zadanie, ale po pierwszych meczach zdaliśmy sobie sprawę, że możemy walczyć o najwyższe cele.

W pierwszym meczu grupowym remisujemy 0:0 z SP2 Stobierna, a w drugim wygrywamy 1:0 z SP Pysznica co dało nam pierwsze miejsce w grupie i grę o medale.

W fazie finałowej przegrywamy z SP Pustków 2:0 i SP Żurawica 1:0. W ostatnim meczu turnieju to od nas zależało kto będzie miał pierwsze miejsce. Przy wygranej Żurawica przy remisie lub przegranej Bukowsko. Nasze zawodniczki zaczynają spokojnie, lecz konsekwentnie, dobrze bronią i przeprowadzamy ciekawe akcje. Po kilku minutach pada dla nas bramka po dobrze wykonanym rzucie wolnym. Od tej pory mecz się zaostrzył i przyspieszył tempa. Bukowsko mocno atakowało i tuż przed końcem strzela nam bramkę remisową.

Podsumowując była to dla nas bardzo udana przygoda, która zapamiętamy do końca życia. Celem dodatkowym była promocja naszej małej szkoły w województwie.

Kolejność zespołów:

1. SP Bukowsko

2. SP Nr 1 Żurawica

3. SP Pustków

4. SP Górki

5. SP Niebieszczany

6. SP Pysznica

7-9. SP Nowa Wieś

7-9. SP Majdan Królewski

7-9. SP Nr 2 Stobierna