AKCJA ,, PODZIEL SIĘ KSIĄŻKĄ”

Zapraszamy do udziału w akcji ,, Podziel się książką”.

Zbieramy przeczytane przez Wasze dzieci książki z domowej biblioteczki, które firma Kinder razem z wydawnictwem Znak zabierze, dokładając nowe książki i przekaże małym bibliotekom, w których brakuje książek do wspólnego czytania z dzieckiem. Książki zbiera biblioteka publiczna, młodsze dzieci mogą przynosić książki do przedszkola.

Każde dziecko, które przyniesie przynajmniej jedną książkę, otrzyma DYPLOM CZYTELNIKA O WIELKIM SERCU ORAZ WYJĄTKOWĄ ZAKŁADKĘ.

Wspomóżmy wspólnie biblioteki i ich małych czytelników.

Pamiętajmy, wspólne czytanie to kochanie!

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły i nie tylko, do włączenia się w tę akcję. Książki można składać w budynku Biblioteki Publicznej w Górkach lub w oddziale przedszkolnym naszej szkoły.