DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

W ramach obchodów Dnia Dziecka w naszej szkole uczniowie świętowali również na sportowo.

W poniedziałek uczniowie klas IV–VIII rozegrali turniej koszykówki. W zawodach wzięło udział 27 uczniów, z których utworzono sześć zespołów. Rozgrywki przebiegały w atmosferze zdrowej rywalizacji, zaangażowania i dobrej zabawy.

W środę do sportowych zmagań przystąpili uczniowie klas 0–III. Dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych, takich jak: sztafeta biegowa, skoki, konkurs celności, bieg dżdżownicy, konkurs rzutów karnych oraz bieg w workach. Wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor, a wspólna zabawa dostarczyła wielu pozytywnych emocji.