cze
03
WYCIECZKA DO ZAMOŚCIA
Klasy I-III w dniu 2 czerwca odwiedziły Zamość. Najpierw udaliśmy się Rynek Wielki, gdzie podziwialiśmy piękne kamienice, ratusz oraz pomnik Jana Zamoyskiego. Dzieci miały również czas na zakup pamiątek. Kolejnym punktem wycieczki było zoo, w którym mogliśmy podziwiać egzotyczne zwierzęta. Więcej…

