DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO
W ramach obchodów Dnia Dziecka w naszej szkole uczniowie świętowali również na sportowo. W poniedziałek uczniowie klas IV–VIII rozegrali turniej koszykówki. W zawodach wzięło udział 27 uczniów, z których utworzono sześć zespołów. Rozgrywki przebiegały w atmosferze zdrowej rywalizacji, zaangażowania i Więcej…








