WYCIECZKA SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU DO RZESZOWA
W dniu 27 maja odbyła się wycieczka Szkolnego Koła Wolontariatu do Schroniska dla Zwierząt w Rzeszowie. Uczniowie przekazali karmę dla zwierząt, która została zebrana dzięki zaangażowaniu i hojności całej społeczności szkolnej. Był to piękny gest okazania troski i wsparcia dla Więcej…








