W naszej szkole odbył się konkurs „Mam Talent”, w którym uczniowie mogli zaprezentować swoje pasje, umiejętności i kreatywność. Występy oceniało jury, biorąc pod uwagę pomysłowość, wykonanie oraz ogólny wyraz artystyczny. Po emocjonujących prezentacjach nadszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych, a poziom występów był bardzo wysoki i wyrównany. Wydarzenie dostarczyło wielu emocji i pozytywnej energii zarówno uczestnikom, jak i publiczności. Serdecznie gratulujemy wszystkim występującym oraz dziękujemy za udział i zaangażowanie.
Wyniki Konkursu:
Kategoria I – klasy I–III
III miejsce: Maria Bania Kl. 3
II miejsce: Nikola Krawczyk Kl.3, Nikola Rodzinka Kl.3
I miejsce: Hanna Wójcik Kl.2
Kategoria II – klasy –VIII
III miejsce: Mikołaj Wysogląd Kl.4
II miejsce: Aleksander Florek Kl.4
I miejsce: Zespół Kartonowe Nutki: Tomasz Wojton, Franciszek Lorenc, Kamil Łukaszewski, Szymon Kowalczyk, Antoni Benedykt
