Z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu odbyły się radosne zabawy i gry dla najmłodszych. Choć chwilami padał deszcz, nie przeszkodziło to dzieciom w doskonałej zabawie. Były balony, wspólne tańce, konkursy oraz drobne upominki dla każdego przedszkolaka.
To był dzień pełen uśmiechu, radości i niezapomnianych chwil. Wszystkim Dzieciom życzymy spełnienia marzeń i samych szczęśliwych dni!



