sty
28
KOLEJNA SESJA KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO OLYMPUS ZA NAMI !
Uczniowie klas 4-8 z naszej szkoły wzięli udział w kolejnej sesji Konkursu Języka Angielskiego Olympus. W wydarzeniu wzięło udział 18 uczniów, którzy rywalizowali w różnych kategoriach językowych. Wyniki naszych uczestników plasowały się na poziomie porównywalnym ze szkołami z większych miast Więcej…

