WIJOWIANKI 2023

W dniu 18 czerwca 2023 r. na terenie Domu Strażaka w Górkach odbyła się kolejna edycja Pikniku Rodzinnego „Wijowianki 2023”. Mimo niesprzyjającej pogody, dzieci, rodzice oraz zaproszeni goście tłumnie pojawili się, aby podziwiać występy artystyczne uczniów naszej szkoły. W pierwszej części mogliśmy podziwiać występy taneczno – muzyczne uczniów oddziałów przedszkolnych oraz klas 1-3. Dla przybyłych gości piękny występ zaprezentowała była uczennica naszej szkoły, Klaudia Graboń, za co bardzo serdecznie jej dziękujemy.

Podczas pikniku został tradycyjnie zorganizowany konkurs na najpiękniejszy wianek. Obrady jury zakończyły się ogłoszeniem następujących wyników: I miejsce – Oliwia Bednarczyk, II miejsce – Lena Szałajko, III miejsce – Oliwia Florek. Serdecznie dziękujemy dzieciom oraz ich rodzicom za przygotowanie pięknych wianków.

Po zakończeniu występów artystycznych, uczestnicy pikniku mieli możliwość smakowania potraw przygotowanych przez Radę Rodziców, zaś dzieci czekały liczne atrakcje w postaci zabaw z animatorem i dmuchańców.

Piknik nie odbyłby się, gdyby nie duża grupa osób, która z wielkim zaangażowaniem włączyła się w jego organizację. W pierwszej kolejności składamy ogromne podziękowania dla Rady Rodziców działającej przy naszej szkole. Gdyby nie zaangażowanie części rodziców, poświęcony czas, ogrom włożonej pracy, nasz piknik nie doszedłby do skutku.

Chcielibyśmy również podziękować osobom, które udzieliły nam wsparcia przy organizacji pikniku:

– Panu Adamowi Śnieżkowi – Posłowi na Sejm RP;

– Panu Szymonowi Stapińskiemu – Burmistrzowi Brzozowa;

– Panu Grzegorzowi Florkowi – Radnemu Rady Powiatu Brzozowskiego;

– Panu Krzysztofowi Bednarczykowi – Radnemu Rady Gminy Brzozów;

– Panu Mateuszowi Bednarczykowi – Sołtysowi Wsi Górki

Serdeczne podziękowania składamy również dla strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Górkach za udostepnienie sali i pomoc techniczną przy organizacji, naszym absolwentom, Adrianowi i Jakubowi Jonarskim, którzy bezinteresownie udzielili nam wsparcia technicznego przy organizacji pikniku.

Na końcu, serdecznie dziękujemy zaangażowanym nauczycielom oraz uczniom naszej szkoły za przygotowanie występów artystycznych, dekoracje, obsługę techniczną, bez których Piknik Rodzinny „Wijowianki 2023” by się nie odbył.