WIJOWIANKI 2022

W dniu 11 czerwca, po kilku latach przerwy, nasza szkoła wraz z Radą Rodziców zorganizowała, cieszący się wieloletnią tradycją, Piknik Rodzinny – Wijowianki 2022.

Ciesząc się piękną pogoda, zgromadzona publiczność miała możliwość podziwiać występy naszych dzieci, od przedszkolaków do uczennic klasy 8. Występy obejmowały piękny śpiew, taniec, a także przedstawienie teatralne. Wydarzenie artystyczne zostało uświetnione przez naszych absolwentów, Klaudię Graboń oraz Patryka Szałajko, którym serdecznie dziękujemy za przybycie.

Tradycyjnie zorganizowany został konkurs na najpiękniejszy wianek. Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Marcelina Graboń
II miejsce – Oliwia Bednarczyk
III miejsce – Oliwia Florek

Wyróżnione wianki: Franciszek Lorenc, Zofia Fiedyń, Zuzanna Wiech.

Po zakończonej części artystycznej na wszystkich zgromadzony czekały inne atrakcje: gry i zabawy z animatorem, Festiwal Piłkarski dla uczniów klas 0 – 6, pokazy sprzętu pożarniczego i ratunkowego. Całej zabawie towarzyszył śpiew i muzyka wykonywana przez Panią Annę Wojton, której serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie.

Nasz piknik nie odbyłby się, gdyby nie wspaniali rodzice, którzy podjęli się trudu jego organizacji. Na ręce Pani Brygidy Graboń, Przewodniczącej Rady Rodziców, składamy gorące podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy wykonali ogromną pracę i włożyli wiele wysiłku.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania pikniku:

– Rada Rodziców – sprawy organizacyjno – techniczne, przygotowanie poczęstunku i bufetu;
– Ochotnicza Straż Pożarna w Górkach – udostępnienie obiektu, sprawy techniczne oraz zorganizowanie pokazów sprzętu strażackiego;
– Rada Pedagogiczna – przygotowanie występów oraz sprawy organizacyjno -techniczne;

Dziękujemy również Panom: Krzysztofowi Bednarczykowi, Grzegorzowi Florkowi oraz Mateuszowi Bednarczykowi za ufundowanie nagród, Panu Tomaszowi Futymie, Dyrektorowi Regionalnemu sieci sklepów Centrum, za przekazanie produktów spożywczych na potrzeby pikniku, Panu Ireneuszowi Futymie za wypożyczenie podłogi oraz sprzętu gastronomicznego, Urzędowi Miejskiemu w Brzozowie za bezpłatne udostępnienie stolików, ławek i parasoli piknikowych.

Wyrazy wdzięczności kierujemy również do Pani Beaty Pieszczoch, dyrektor Bieszczadzkie Pogotowia Ratunkowego, za umożliwienie udziału załodze karetki pogotowia oraz pokazy sprzętu ratunkowego. 

Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie i do zobaczenia za rok.